Kliknutím se vrátíte na úvod webuPřezdívka:
Výstroj: Maskáčový komplet vz.95, goratexový komplet vz. 95, taktická vesta AS-Tex (šítá na zakázku), malá polní AS-Tex (šitá na zakázku), stehenní pouzdro na pistoli vz.95 AS-Tex (šité na zakázku), replika helmy PASGT se vz.95 potahem a tygříma očima, klobouk, zelený baret s odznakem, 3L camelbag, polní láhev se vz. 95 pouzdrem, chrániče kolen, opasek, barakuda, kanady vz.2000, nůž GLOCK FM 81, PMR vysílačka, LED svítilna, termo triko, termo mikina, rukavice půlprstové a zimní.

Primární zbraň - Les: AKM s označením CM.048M - AEG Cyma
Kolimátor AimPoint ACM, taktická svítilna M3 G&P, RIS boční montáž SHS, točný kovový zásobník na 525BB a malý 250BB, tří bodový popruh. Akumulátor Lipol Turnigy 7.4V/5000mAh 20C. Používám kuličky G&G 0.28g.
Upgrade: Pružina M130 AirsoftPRO, hlava válce II GuruUpgrade, 19.7mm tryska AirsoftPRO, hliníková rovná protitlaká hlava pístu s axiálním ložiskem AirsoftPRO, píst s plným celokovovým ozubením od SHS, set tichých zátěžových CNC kol 100:300 - šikmé ozubení od SHS, kovová zpožďovací vačka pístového kola od AirsoftPRO, silikonový hop-up Systema, přesná 6.03mm hlaveň 450mm Military Action, silikonová 1,5mm kabeláž se spínáním pomocí procesorovky advanced od JeffTron.
Úsťová rychlost: 158 m/s

Kliknutím zvětšíte obrázek Kliknutím zvětšíte obrázek

Primární zbraň - Les/CQB: H&K G3A4 - AEG Tokyo Marui
Kolimátor ACOG s červeným záměrným křížem od King Arms, RIS předpažbí od JG, box na akumulátor PEQ od ACM, taktická sklopná ručka ACM, aktická svítilna M3 G&P, dvojnožka pro G3 od CA, 2x točný zásobník na 500BB a tří bodový popruh. Akumulátor Lipol Turningy nanotech 2S 7.4V 1800mAh 65-130C. Používám kuličky G&G 0.25g.
Upgrade: Mechabox zesílený Guarder, pružina M110 AirsoftPRO, kovový trn s ložiskem Airsoftpro, hlava válce - trychtýř Airsoftpro, hliníková protitlaká hlava pístu s gumovým dorazem a ložiskem Airsoftpro, mosazná tryska 21.3mm s jedním těsněním Airsoftpro (pro M14 od TM), kovová 6mm kluzná ložiska Guru, západka zpětného chodu Guru, silikonový hop-up Guarder (černý), silikonová 1,5mm kabeláž se spínáním pomocí procesorovky basic od JeffTron.
Úsťová rychlost: 123 m/s

Kliknutím zvětšíte obrázek Kliknutím zvětšíte obrázek

Primární zbraň - Combat: Steyr AUG A1 Military - AEG Classic Army
RIS na hlave+n SHS, taktická svítilna M3 G&P, točný zásobník na 330BB a tří bodový popruh AS-Tex. Akumulátor Lipol Turningy 2S 7.4V 2200mAh 30-40C. Používám kuličky G&G 0.25g.
Upgrade: Pružina M120 Systema, plastová protitlaká hlava pístu s axiálním ložiskem Kalash, 24,5mm tryska II generace GuruUpgrade, přesná mosazná hlaveň 510mm od systemy, spínáním pomocí mosfetu s aktivní brzdou JeffTron na původní CA kabeláži.
Úsťová rychlost: 119 m/s

Kliknutím zvětšíte obrázek

Manuální zbraň: Vz.58 RIS - Warrior W58RIS
Kolimátor AimPoint ACM, taktická svítilna M3 G&P, taktická sklopná ručka ACM, točný zásobník na 385BB a dvou bodový popruh. Používám kuličky G&G 0.25g.
Upgrade: Pružina M120 Systema, plastová protitlaká hlava pístu.
Úsťová rychlost: 120 m/s

Kliknutím zvětšíte obrázek

Jeden ze zakladatelů ASTCR -> 1.6.2006
2. z administrátorů webu, Fotograf AirSoft akcí


Něco o mě

     Jmenuji se Ing.David Němec (Daven), pocházím z Chrudimi a jsem narozen roku 1985 (25 let). V roce 2012 jsem dostudoval VUT v Brně na fakultě FEKT oboru TIT (Telekomunikační a informační technika). Před ní jsem studoval SPŠE v Pardubicích.
     K airsoftu jsem se dostal ve 21 letech a s kamarády ještě ze základní školy jsme založili 8 členný team. Jako první zbraň jsem si pořídil manuální MP5A3 od TM a jelikož jsme nejeli na žádnou ucelenou výstroj tak jsem si koupil maskáče ve vzoru Tarn. Po pár měsících jsem přezbrojil na manuální bazarovou G3A3 od TM se záložní manuální pistolí SigSauer P.228 HG od TM.
     Na začátku roku 2007 jsme začali brát airsoft vážněji, sjednotili jsme si maskáče na vzor 95 a na woodland, tím v našem teamu vznikly dvě samostatné "čety" v odpovídajícím počtu lidí. Já se po zkušenostech s G3A3 rozhodl pro bazarovou AEG G3A4 od TM (už se pár let nevyrábí), postupně jsem začal nakupovat výstroj a především se zajímat o taktiku. Náš team se dostal na poměrně solidní úroveň.
     V roce 2008 se od nás odtrhla část teamu a založili si vlastní military team 1 st. ID. My se rozhodli založit s ostatními teamy 21. Průzkumnou skupinu Rapax (bývalá VČA95), která má za účel cvičení nejrůznějších taktických situací a sehrání ostatních teamu hrajících v maskovacím vzoru 95.
     Na začátku roku 2009 jsem začal intenzivněji nabízet svoje služby v servisování AEG zbraní, v červnu 2009 jsem se stal spolu s bratrem Jeffem technikem pro obchod Airsoftpro. Na konci roku jsem si rozšířil sbírku zbraní o AKM a AUG military, vyměnil jsem manuální pistoli za AEP, která je přeci jenom použitelnější.
     V roce 2011 jsem plně převzal práci technika elektrických AEG zbraní, aby se bratr Jeff mohl plně věnovat svoji firmě JeffTron, která vyvíji elektroniku pro AEG zbraně 21. století.
     V roce 2012 jsem dostudoval vysokou školu a nastoupil do Prahy jako IT support pro Vodafone zaměstnance, kde již mnoho času bohužel na airsoft aktivity není. Ale i tak jsem si pořídil manuální vz.58 RIS od Warioru (BAS) a věnuji se spíše jednodenním akcím pro relax.


Kontakt na mě
E-mail: dave.nemec(zavináč)centrum.cz

Adminuji ještě tyto weby
Kliknutím vstoupite do webu www.chrudim.cz/tuning
www.chrudim.cz/tuning

Kliknutím vstoupite do webu www.hrachovina.cz
www.hrachovina.cz

Kliknutím zvětšíte obrázek Kliknutím zvětšíte obrázek Kliknutím zvětšíte obrázek Kliknutím zvětšíte obrázek

Staré foto ve vzoru Tarn s H&K G3 A3 - Manuál Tokyo Marui
Kliknutím zvětšíte obrázek Kliknutím zvětšíte obrázek Kliknutím zvětšíte obrázek Kliknutím zvětšíte obrázek

Staré foto ve vzoru Tarn s H&K MP5 A3 - Manuál Tokyo Marui
Kliknutím zvětšíte obrázek Kliknutím zvětšíte obrázek Kliknutím zvětšíte obrázek Kliknutím zvětšíte obrázek
zpět