Kliknutím se vrátíte na úvod webuRecenze zbraně M4A1 RAS od Aimtop

1. Úvod
2. Zpracování
3. Rozborka zbraně
4. Mechabox
5. Upgrade
6. ZávěrZávěr:

- Zbraň je po vzhledové stránce dobře vyvedená, za 6200kč dostanete opravdu realistickou repliku zbraně, které nemám až na pár detailů co vytknout.
- Vnitřní díly jsou dobře zpracované, na základní pružinu dimenzované. Věřím, že zbraň po mnou doporučených úpravách v sekci upgrade odstavec "Téměř nutný upgrade" dokáže sloužit opravdu dlouho.
- Dobře si rozmyslete, zda chcete opravdu tuto zbraň, vysoká úsťová rychlost vystřelených kuliček dokáže zasaženého člověka z blízkosti i vážně zranit (hlavně při zásahu do hlavy), tato zbraň nepatří do rukou začátečníka a nezodpovědného člověka!
- Ke zbrani není dodáván akumulátor ani nabíječka, toto platí téměř u všech značkových zbraní.
- Pokud tuto zbraň porovnám se zbraněmi od konkurenčních firem (G&P, CA, SRC), tak tato má výrazně vyšší úsťovou rychlost, lepší motor, píst, kola. Vnějším zpracováním a sestavením mechaboxu jsou ale na tom lépe CA i G&P. SRC má ze všech nejméně dobré zpracování těla, vnitřní díly jsou na dobré úrovni, úsťová rychlost je mezi CA, G&P a tímto Aimtopem. Cenově nejlépe vychází SRC, pak Aimtop a nakonec CA s G&P.
- Pokud vyžadujete kvalitní zbraň s vysokou úsťovou rychlostí za rozumnou cenu, tak je tato Aimtop přesně to co hledáte.
- Zbraň lze v České Republice sehnat na Airsoftpro a lze koupit několik variant této zbraně s rozdílnými vnitřními díly .Plusy:

+ Vysoká úsťová rychlost
+ Dimenzované vnitřní díly na pružinu m130
+ Celokovové provedení
+ Dobře těsnící vzduchotechnika
+ Pevné předpažbí
+ Cena


Mínusy:

- Použit válec s plným objemem
- Viklající se pažba
- Málo místa na akumulátor
- Hůře vypodložkován a nepromazán mechabox
- Akumulátor a nabíječka nejsou součástí balení


<< 1 2 3 4 5 6

Dne 6.10.2010 napsal recenzi Jeff, člen teamu www.chrudim.asteam.cz/.
zpět